







Név: Septum piercing lótuszszirom díszítéssel
SKU: Nose-170
Márka: Bodymod Moments
Menetvastagság: 1,2 mm
Zártípus: Csavaros
Ékszertípus: Septum karika
Elhelyezkedés: Septum
Átmérő: 10 mm
Anyag: Sárgaréz
Kő színe: Átlátszó
Ragasztott?: Igen
Bevonat típusa: Standard bevonat
Darabszám: 1
Dizájn: Lótusz
Bevonatos az ékszer?: Igen, az egész ékszer
Lehet, hogy első pillantásra nem úgy néz ki, mint egy lótuszvirág, de felülről nézve látható, hogy a virág szirmai egymás tetején helyezkednek el, akárcsak a kígyó pikkelyei. Az ékszert ez inspirálta, és ugyanazt a hatást kelti. Bár a szirmok nem fedik egymást, a vonalvezetés a lótuszvirág szirmaira emlékeztet.
Ez a septum karika két különböző színben kapható. Mindkét modell formája és mérete megegyezik, az ékszeren egy egyedi kő is helyet kapott. A kő a karika középső részén helyezkedik el, a mérete nagyjából 4 mm.
A karika felső részén van egy kis méretű rés, ennek segítségével tudod az ékszert betenni és kivenni. Ehhez csak el kell csavarni, és be kell csúsztatni a végeit. Ez egyszerűen megy, hiszen az anyag elég rugalmas ahhoz, hogy visszanyerje az eredeti formáját.
Az ékszer minden része sárgarézből készült, és kétféle színű bevonatot kapott: ezüstöt és rózsaaranyat.
Neked ajánljuk
Értékelések
5.01 értékelés
Rating
Csodás
Gyönyörű és nagyon kényelmes felhúzni és levenni. Azonban figyelmeztetem, hogy elég nagy, engem egyáltalán nem zavar, sőt imádom a feltűnő piercingeket, de vegyétek ezt figyelembe!
Írta: Margi