Bodymod Moments




Név: Septum piercing lótuszszirom díszítéssel-Ezüstszínű
SKU: Nose-170-ST
Márka: Bodymod Moments
Menetvastagság: 0,8 mm
Zártípus: Csavaros
Elhelyezkedés: Septum
Átmérő: 10 mm
Anyag: Sárgaréz
Szín: Ezüstszínű
Kő színe: Átlátszó
Ragasztott?: Igen
Bevonat típusa: Standard bevonat
Darabszám: 1
Dizájn: Lótusz
Bevonatos az ékszer?: Igen, az egész ékszer
Design Height: 17 mm
Lehet, hogy első pillantásra nem úgy néz ki, mint egy lótuszvirág, de felülről nézve látható, hogy a virág szirmai egymás tetején helyezkednek el, akárcsak a kígyó pikkelyei. Az ékszert ez inspirálta, és ugyanazt a hatást kelti. Bár a szirmok nem fedik egymást, a vonalvezetés a lótuszvirág szirmaira emlékeztet.
Ez a septum karika két különböző színben kapható. Mindkét modell formája és mérete megegyezik, az ékszeren egy egyedi kő is helyet kapott. A kő a karika középső részén helyezkedik el, a mérete nagyjából 4 mm.
A karika felső részén van egy kis méretű rés, ennek segítségével tudod az ékszert betenni és kivenni. Ehhez csak el kell csavarni, és be kell csúsztatni a végeit. Ez egyszerűen megy, hiszen az anyag elég rugalmas ahhoz, hogy visszanyerje az eredeti formáját.
Az ékszer minden része sárgarézből készült, és kétféle színű bevonatot kapott: ezüstöt és rózsaaranyat.
Értékelések
Még nincsenek értékelések! Nyomd meg a jobboldali gombot az értékeléshez!