







Név: Labret csontváz kézzel
SKU: Labret-43
Brand: Bodymod Moments
Szárvastagság: 1.2 mm.
Zár típusa: Külső menetes
Típus: Labret
Elhelyezkedés: Forward helix, Conch, Helix, Fülcimpa, Tragus
Anyag: Orvosi acél
Szín: Ezüstszínű
Ragasztott a termék?: Igen
Bevonat típusa: Standard bevonat
Darabszám: 1 db
Dizájn: Csontvázkéz
Másodlagos anyag: Sárgaréz
Bevonatos az ékszer?: Igen, a golyó
A labretet egy egyenes szár, és az annak a végén található lapos talp alkotja. Ez a labret sem kivétel. Viszont a tetején nem egy szokványos golyó van, mint a legtöbb labret esetében. Ezúttal a disz egy kéz - egy csontváz kéz. A dizájn lényege, hogy a kéz körbefogja, ami alatta található - ez lehet a füled külső pereme, vagy a helixed, esetleg az ajkadnak az ive.
A szár orvosi acélból készült, és 6 - 8 mm hosszú, attól függően, melyiket preferálod. A kéz rézből készült, amire antikolt bevonat került, hogy régies hatást keltsen. Természetesen nem kell aggódnod, az ékszer teljesen új, senki nem használta előtted.
A kéz mérete kb. 10 x 13 mm.
Neked ajánljuk
Használat gyakorisága
Ez az ékszer biztonságosan hordható rendszeresen, de kényelmetlenséget okozhat alvás, sportolás vagy hosszabb ideig tartó, megszakítás nélküli használat során.
Biokompatibilitás
Ennek az ékszernek az anyagát gyakran használják testékszerekben, és a legtöbb ember viselheti anélkül, hogy bármilyen allergiás reakciót tapasztalnának.
Vízállóság
Ennek az ékszernek a fém összetétele és/vagy kidolgozottsága sebezhetővé teszi a vízzel és az izzadsággal szemben.
Élettartam
Ez az ékszer részben tartós. Megfelelő gondoskodás és tárolás mellett élettartama akár egy évig is kitarthat.
A behelyezés/eltávolítás egyszerűsége
Az ékszer behelyezése/eltávolítása meglehetősen egyszerű. Nincs szükség semmilyen eszközre, csak egy kis türelemre és biztos kezekre.
Értékelések
Még nincsenek értékelések! Nyomd meg a jobboldali gombot az értékeléshez!