Bodymod Trend
Egy pár karika virágos medállal



Mindennapi használat
Felhasználóbarát
A legtöbb bőrtípusra alkalmas
Kerüld a vizet
Részben tartós
Anyag: Orvosi acél / Sárgaréz


There are no reviews on this product yet.
Név: Egy pár karika virágos medállal
SKU: Ring-259
Márka: Bodymod Trend
Menetvastagság: 1 mm
Zártípus: Kapocs
Ékszertípus: Karika, Huggie
Elhelyezkedés: Fülcimpa
Átmérő: 10 mm
Anyag: Orvosi acél / Sárgaréz
Kő színe: Átlátszó
Kő típusa: Köbös cirkónia
Darabszám: 1
Flash label: 3x2
A virágmedállal díszített karika-fülbevaló a reflektorfényre készült. Mindkét karikán egy-egy apró virág alakú medál tündököl csillogó kövekkel, finom karmos foglalatban, épp annyi részletet adva, hogy mozgás közben megakadjon rajtuk a tekintet. Az a fajta fülbevaló, amire rákérdeznek. A karikák kapcsos zárral készülnek, így könnyű felvenni és viselni őket. Arany- és ezüstszínekben kaphatók.
Orvosi acélból készülnek, a legtöbb bőrtípus számára megfelelnek és kényelmesek a mindennapos viselethez. Ez a pár részben tartós, víztől óvni ajánlott, tökéletes, ha feldobnád a nappali vagy esti megjelenésedet. Egy klasszikus Bodymod Trend piercingékszer, amely garantáltan begyűjti a bókokat.
Mindennapi használat
Az ékszert mindennapi használatra tervezték. Valószínűleg nem okoz irritációt a mindennapi használat során.
Biokompatibilitás
Ennek az ékszernek az anyagát gyakran használják testékszerekben, és a legtöbb ember viselheti anélkül, hogy bármilyen allergiás reakciót tapasztalnának.
Vízállóság
Ennek az ékszernek a fém összetétele és/vagy kidolgozottsága sebezhetővé teszi a vízzel és az izzadsággal szemben.
Élettartam
Ez az ékszer részben tartós. Megfelelő gondoskodás és tárolás mellett élettartama akár egy évig is kitarthat.
A behelyezés/eltávolítás egyszerűsége
Ezt az ékszert egyszerű behelyezni és eltávolítani felhasználóbarát zármechanizmusának köszönhetően.

